Zabiegi w sanatorium w Lądku Zdroju

Kuracjusze sanatorium w Lądku Zdroju przez czas pobytu w tym znanym uzdrowisku będą mogli korzystać z szeregu zdrowotnych i leczniczych zabiegów. Wśród zabiegów m.in. zabiegi przygotowane specjalnie dla osób z chorobami reumatycznymi, ortopedycznymi, neurologicznymi, chorobami tętnic, skóry, przemiany materii, chorobami zawodowymi a także stanami po urazach i operacjach narządu ruchu.

Jeśli wybierasz się do lądeckiego sanatorium, skorzystasz też z nowoczesnej kriokomory, mineralnych (siarczkowo-fluorkowych) i perełkowych kąpieli w marmurowych wannach domu zdrojowego, basenów kąpielowych z wodami leczniczymi, masażu wirowego, hydromasażu, natrysków biczowych, zabiegów borowinowych, zawijania (likwidującego bóle, usprawniającego pracę stawów i zwiększającego elastyczność mięśni) oraz fasonów z wykorzystaniem pasty borowinowej (stosowanych przy leczeniu schorzeń dłoni i stóp).

Będziesz mógł również wybrać się na masaż relaksacyjny twarzy, regenerujące masaże energetyczne, odchudzające oraz z drenażem limfatycznym.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.