Krioterapia – odmładza i leczy

Zabiegi krioterapii przeprowadzanej w specjalnych, nowoczesnych komorach, cieszą się coraz większym zainteresowaniem, zarówno wśród kuracjuszy sanatoriów, jak i osób prywatnych. Szaleństwo na punkcie wizyt w kriokomorach zaczęło się, gdy odkryto jak zbawienny wpływ mają one na skórę, ciało, układ nerwowy i krwionośny oraz odżywienie tkanek.

krio2

Po około 10-ciu zabiegach w kriokomorze wyraźnie zmniejszają się różnorodne dolegliwości bólowe, wzmacnia się nasz układ odpornościowy, dzięki czemu przestajemy być tak podatni na wszelkie typu infekcje i przeziębienia. Krioterapia ma również działanie przeciwzapalne i zmniejszające obrzęki. Dodatkowo ujędrnia naszą skórę, skutecznie likwiduje cellulitis, pomaga w szybszym odchudzaniu, podnosi witalność, ochotę do życia, poprawia nastrój nastrój osobom cierpiącym na depresję. Znacząco też poprawia krążenie i wspomaga usuwanie toksyn z organizmu. Wskazana jest również jako zabieg dla ludzi aktywnych i sportowców, zwiększa wydajność mięśni, wydolność ciała, siłę mięśniową i poprawia w krótkim czasie przemianę materii. Osoby przepracowane i zmęczone powinny z niej korzystać nie tylko w celach leczniczych, ale i regeneracyjnych, gdyż jest ona doskonałą formą odnowy biologicznej.

Z leczących i zdecydowanie odmładzających zabiegów w kriokomorach mogą korzystać prawie wszyscy, jedyne przeciwwskazania to nieuregulowane ciśnienie tętnicze, mało stabilna choroba wieńcowa (niewydolność krążenia).

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.