Krioterapia – odmładza i leczy

Zabiegi krioterapii przeprowadzanej w specjalnych, nowoczesnych komorach, cieszą się coraz większym zainteresowaniem, zarówno wśród kuracjuszy sanatoriów, jak i osób prywatnych. Szaleństwo na punkcie wizyt w kriokomorach zaczęło się, gdy odkryto jak zbawienny wpływ mają one na skórę, ciało, układ nerwowy i krwionośny oraz odżywienie tkanek.

krio2

Po około 10-ciu zabiegach w kriokomorze wyraźnie zmniejszają się różnorodne dolegliwości bólowe, wzmacnia się nasz układ odpornościowy, dzięki czemu przestajemy być tak podatni na wszelkie typu infekcje i przeziębienia. Krioterapia ma również działanie przeciwzapalne i zmniejszające obrzęki. Dodatkowo ujędrnia naszą skórę, skutecznie likwiduje cellulitis, pomaga w szybszym odchudzaniu, podnosi witalność, ochotę do życia, poprawia nastrój nastrój osobom cierpiącym na depresję. Znacząco też poprawia krążenie i wspomaga usuwanie toksyn z organizmu. Wskazana jest również jako zabieg dla ludzi aktywnych i sportowców, zwiększa wydajność mięśni, wydolność ciała, siłę mięśniową i poprawia w krótkim czasie przemianę materii. Osoby przepracowane i zmęczone powinny z niej korzystać nie tylko w celach leczniczych, ale i regeneracyjnych, gdyż jest ona doskonałą formą odnowy biologicznej.

Z leczących i zdecydowanie odmładzających zabiegów w kriokomorach mogą korzystać prawie wszyscy, jedyne przeciwwskazania to nieuregulowane ciśnienie tętnicze, mało stabilna choroba wieńcowa (niewydolność krążenia).

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *